Panel používateľa

Set do postieľky s výplňou Dreams - Safari

Set do postieľky s výplňou Dreams - Safari

Praktický set do postieľky vhodný od šiestich mesiacov.

49,90 €

Dostupnosť: Na objednávku : 1-3 týždne

Výrobca: Sleepee

Príjemný, mäkkučký a praktický - taký je tento set vankúša a perinky s výplňou. Perinka má po obvode našité látkové stuhy, ktoré môžete priviazať k priečkam postele. Zabránite tým tomu, že sa Vaše dieťatko v noci odkope. Keď stuhy na tento účel nechcete používať, stačí ich previazať na mašľu a paplónik používať štandardne. Mašličky tak budú krásnou ozdobou.

Vankúšik je nízky a plochý, takže je vhodný aj pre najmenšie detičky do troch rokov. Tie by nemali mať pod hlávkou vysoký vankúš, aby nedochádzalo k nesprávnemu vývoju chrbite. S vankúšikom od Sleepee budú spať zdravo.

Sada do postieľky od Sleepee je obojstranná a ručne šitá zo 100% bavlny s potlačou vhodnou pre priamy kontakt s citlivou detskou pokožkou. Materiál má certifikát OEKO-TEX™ Standard 100.
Vankúš a perinka sú vyplnené antialergickým polyesterovým vláknom, ktorý odvádza vlhkosť a zabezpečuje tak dokonalý komfort počas spánku.

Rozmery:
Perina: 90x110 cm
Vankúš: 35x55 cm

Materiál: certifikovaná 100% bavlna najvyššej kvality, výplň 100% polyester

Starostlivosť: prať v práčke pri teplote 40°C, materiál je prispôsobený na časté pranie bez toho, aby dochádzalo z zníženiu jeho kvality

Súvisiace produkty

Prihlásenie