Panel používateľa

Masážna kefa Tampico na suchú masáž

Masážna kefa Tampico na suchú masáž

Prírodná kefa pre zdravie mamičiek.

14,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MEMI

Kvalitná prírodná kefa je vhodná na suchú masáž. Obsahuje prírodné bukové drevo, štetiny z agávových listov ( tampico) a bavlnené pútko na jednoduchšie držanie. Kefa je zabalená v bavlnenom vrecúšku.

Prírodné tvrdé štetiny tampico pomáhajú zlepšovať kvalitu, vzhľad a zdravie našej pokožky. Masážou niekoľkokrát týždenne sme schopní výrazne zlepšiť stav nášho tela. Masáž touto kefou je akýmsi jemným peelingom, ale na rozdiel od tradičných foriem nehrozí riziko upchatia pórov na pokožke.

Účinky masáže:

  • odstránenie odumretej epidermy
  • pokožka je pevná, hladká a hebká na dotyk
  • znižuje prejavy celulitídy
  • pomáha bojovať proti zarastajúcim chlpkom
  • pravidelné používanie zlepšuje zdravie a našu psychiku, pretože pomáha odstraňovať toxíny z tela
  • podporuje činnosť lymfatického systému, zlepšuje krvný obeh, metabolizmus a znižuje opuchy

Masáž touto kefou je výborný spôsob ako začať a ukončiť svoj deň. Ráno, pred sprchou, masáž pomôže stimulovať telo k dennej aktivite. Vo večerných hodinách nám to umožní zmierniť stres a únavu. Ak používame každú dennú kozmetiku, masáž pred jej aplikáciou zvýši ich účinok.

Použitie: Pri použití tampikónovej kefy nezabudnite začať s kefovaním od chodidiel a postupne sa presúvať k hornej časti tela. Smer masáže by mal byť vždy rovnaký, zdola nahor, pretože stimulujeme naše telo smerom k lymfatickým uzlinám. Čistením brucha krúživými pohybmi (v smere hodinových ručičiek) stimulujeme trávenie.

Masáž by mala trvať 3 až 5 minút.

Kontraindikácie: Akékoľvek kožné lézie bakteriálneho alebo vírusového pôvodu, otvorené rany a čerstvé jazvy.

Tehotenstvo: Masáž vykonávaná pomocou tampikónovej kefy je bezpečná počas tehotenstva, mala by sa však vykonávať veľmi jemne okolo brucha a prsníkov alebo by sa mala úplne vyhnúť čisteniu týchto častí tela. V treťom trimestri sa vôbec neodporúča masírovať oblasť bruška.

Starostlivosť: Kefa je vyrobená z prírodného dreva, takže ju nenamáčajte. Starostlivo po každom použití vytrite štetiny kefy vlhkou handričkou, olejom alebo dezinfekciou. Kefa je výrobkom osobnej starostlivosti, preto by sa mala pravidelne vymieňať (v priemere každé 3 mesiace ).

Fotografia slúži len na informáciu. Farby dreva sa môžu líšiť.

Prihlásenie