Panel používateľa

Zavinovací fusak ORGANIC COTTON Malomi - Goose

Zavinovací fusak ORGANIC COTTON Malomi - Goose

Fusak obsahuje otvory na pásy, preto je vhodný aj do vajíčka.

60,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Malomi

Luxusný fusak, ktorý je súčasťou kolekcie ORGANIC COTTON vás isto zaujme. Vonkajšia strana je tvorená organickou bavlnou s certifikátom GOTS potlačená autorským vzorom Malomi, vnútro tvorí mäkkučký plyšový medvedík. Bábätko sa tak bude zaručene cítiť ako v bavlnke.

Fusak obsahuje antialergickú silikónovú výplň.

Na zadnej strane je 5 otvorov na pásy, fusak je tak praktickou pomôckou na cestách autom (fusak je vhodný do vajíčka s 3 a 5 bodovými bezpečnostnými pásmi). V chladných dňoch preto stačí fusak rozopnúť vo vyhriatom aute bez toho , aby ste z vajíčka bábätko vyberali.

Fusak taktiež využijete v hlbokom kočíku, alebo len tak doma v postieľke :-)

Na prednej strane má fusak suchý zips, pre ľahkú manipuláciu.

Po obvode kapucne je šnúrka, ktorú možno stiahnuť podľa potreby, aby bola hlávka bábätká chránená pred nepriaznivým počasím.

Rozmery roztvoreného fusaku: 112 x 104 cm

Fusak je vhodný pre bábätko od narodenia do cca 6 mesiacov (do času keď využívate vajíčko alebo hlbokú vaničku).

Čistá a chemicky neošetrená organická bavlna je zdravá pre naše telo. Nielenže dýcha a správa sa ako naša druhá pokožka, ale je ideálny aj pre všetkých alergikov. Organická bavlna je tiež oveľa odolnejšia voči praniam, preto môže vydržať mnoho rokov bez poškodenia.

 GOTS (Global Organic Textile Standard) je celosvetový certifikát, ktorým je označovaná ekologická a sociálne zodpovedná textilná výroba. Garantuje najvyšší štandard vo výrobe, spracovaní a potlači textilu vyrobeného z certifikovaných ekologicky dopestovaných surovín.

Súvisiace produkty

Prihlásenie