Panel používateľa

Nákrčník pre bábätko Bim Bla Woolcot - Graphite melange

Nákrčník pre bábätko Bim Bla Woolcot - Graphite melange

Jedna veľkosť.

23,90 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Bim Bla

Štýlový nákrčník je vyrobený z organickej bavlny s prímesou merino vlny. Vďaka pružnosti sa nákrčník pekne prispôsobí a tak skvele ochráni pred chladom.

Zloženie: 85% organická bavlna, 15% vlna merino / merino extrafine

Rozmery: cca 20 x 10 cm (v stave pred roztiahnutím)

Vďaka merino vlne majú nákrčníky:

Termoregulačné vlastnosti-

Vlákna merino vlny reagujú na teplotu, v ktorej sa nachádzajú. Keď je zima, zahrejú a naopak, keď je teplo, príjemne schladia. Priadza z merino vlny je vhodná na zimu aj leto.

Odvádzajú vlhkosť-
Merino vlna absorbuje vlhkosť a následne ju transportuje von, vďaka čomu čiapočka z merino vlny znižuje potenie hlavy a dopraje bábätku príjemný komfort.

Sú mimoriadne mäkké-
Vďaka tenkým a pružným vláknam je merino vlna veľmi jemná a predovšetkým nehryzie. Táto vlna je ideálna na oblečenie pre deti a ľudí s citlivou pokožkou.

Prispôsobivé-
Vlákna merino vlny sú poddajné a pružné, majú skvelú schopnosť vrátiť sa do pôvodného tvaru, vďaka čomu sa odevy z merino vlny, ak sa pokrčia, rýchlo vrátia do pôvodného vzhľadu.

Sú odolné voči zápachu-
Merino vlna má schopnosť absorbovať molekuly pachu, takže nepríjemné pachy sa zachytávajú vo vláknach, tie vychádzajú von až po vypraní.

Sú odolné voči škvrnám-
Vďaka vonkajšej ochrannej vrstve, v ktorej sú obalené vlákna merino vlny, sa fľaky nedostanú dovnútra vlákna.

Sú plne biologicky odbúrateľné
Chránia pred UV žiarením

Starostlivosť: prať zriedkavo ručne a vodorovne nechať vyschnúť,používať jemné prostriedky na pranie, nesušiť v sušičke, nežehliť, nepožívať bielidlo

Súvisiace produkty

Prihlásenie